Chevrolet Corvette C8 piedziņa ir pilnpiedziņa

Publicēts: 19-05-2021, 20:32   / Autors: admin / kategorijā: LV / Topgear.lv - auto ziņas

Chevrolet turpina priecēt savas Corvette C8 sporta kupejas cienītājus, kas saņems pilnpiedziņu. Modelis diezgan veiksmīgi tiek pārdots Rietumu tirgū un konkurē ar tik pelnītiem auto savā klasē kā Porsche 911, Mercedes-AMG GT un Audi R8.

Atgādinām, ka Corvette C8 ir pārdots kopš 2020. gada, un to diezgan labi pārdod sporta automašīnu entuziastu vidū. Modelim ir pienācīgs V8 5.5 dzinējs, kas ražo 626 ZS. un 651 ņūtonmetru griezes moments pie 9000 apgriezieniem minūtē. Iepriekš automašīnai bija pieejama tikai priekšējo riteņu piedziņas versija, bet tagad ir pienākusi pilnpiedziņa.


Papildus piedziņas veidam automašīna saņēma nelielas izskata izmaiņas. Dizaineri mainīja radiatora režģi, nedaudz pielāgoja dažu virsbūves elementu optiku un formu. Nevar teikt, ka šī priekšlaicīgā restilēšana radikāli mainīja Corvette C8 izskatu, taču modelis ir kļuvis daudz reprezentablāks.

Atjauninātās kupejas tirdzniecība tiks sākta šī gada jūnijā, lai gan iepriekšējās pasūtīšanas veidlapa oficiālajā Corvette vietnē un mobilajā aplikācijā jau ir pieejama. Papildus standarta aprīkojumam varat pasūtīt ļoti plašu papildu iespēju sarakstu, no kurām lielākā daļa attiecas uz riteņiem un virsbūves toņiem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Saistītās PUBLIKĀCIJAS
AKTUĀLS

Sāk pārdot krosoveru Kia Carens

Sāk pārdot krosoveru Kia Carens Jaunais vidēja budžeta krosovers Kia Carens ir gatavs pārdošanas sākumam.

Jaunais Ford Focus saņēma grandiozu atjauninājumu

Jaunais Ford Focus saņēma grandiozu atjauninājumu Ford Focus ir lieliska Ford automašīna, kas nesen ir atjauninājusi savu izskatu

Vējstikla nomaiņa automašīnā

Vējstikla nomaiņa automašīnā Automašīnas vējstikla nomaiņu var veikt pats vai profesionāļi. Un, ja tomēr

Nissan Altima: jauni sēdekļi jaunās paaudzes sedanam

Nissan Altima: jauni sēdekļi jaunās paaudzes sedanam Auto entuziastiem, kuri cieši seko Nissan Altima modelim, nepamanīta nepalika

Kia Sorento 2013

Kia Sorento 2013 2013. gada Kia Sorento jau gaida savu debiju Parīzes izstādē šoruden.

Chevrolet Lacetti uz valsti!

Chevrolet Lacetti uz valsti! Praktiskums ekspluatācijā un pieejamība cenu diapazonā. Tas viss tika apvienots

APTAUJA

Labākā automašīna atbilstoši jūsu versijai