Alfa Romeo 4C atgriezīsies ASV tirgū

Publicēts: 19-05-2021, 20:30   / Autors: admin / kategorijā: LV / Topgear.lv - auto ziņas

Alfa Romeo 4C, kas pērn tika pārtraukts Amerikas tirgū, atgriežas Amerikas Savienotajās Valstīs. Automašīna saņēma nelielu atjauninājumu, kā rezultātā palielinājās jauda, kā arī mainījās salona apdare. Uzņēmums cer, ka ar šādiem jauninājumiem pietiks, lai atkal piesaistītu sērijas cienītājus.

Atjauninātā automašīna tika nosaukta par 4C Spider 33 Stradale Tributo un lepojas ar ļoti labu V8 2.0 motoru ar 234 ZS. Divvietīgai sporta kupejai tas ir vairāk nekā pietiekami daudz jaudas, ņemot vērā, ka motora konstrukcija ļauj sasniegt maksimālo griezes momentu nedaudz zem vidējā.


Kas attiecas uz apdari, korpuss ir saņēmis daudz oglekļa šķiedras elementu, kā arī jaunu optiku, radiatora grilu un atpakaļskata spoguļu korpusus. Salonā ir arī daudz interesantu jaunumu. Īpaši izceļas jauns stūre, sēdekļi ar balstu un moderna multimediju sistēma ar skārienekrāna ekrānu un vadītāja palīgiem.

No dīleriem jūs varat sagaidīt jaunumu līdz šīs vasaras vidum. Tajā pašā laikā tika solīts, ka modeļa izmaksas netiks iebiedētas. Protams, ja vēlaties iegādāties dārgu iepakojumu ar papildu iespējām un 19 collu viltotiem riteņiem, jums būs jāatsakās.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Saistītās PUBLIKĀCIJAS
AKTUĀLS

Sāk pārdot krosoveru Kia Carens

Sāk pārdot krosoveru Kia Carens Jaunais vidēja budžeta krosovers Kia Carens ir gatavs pārdošanas sākumam.

Jaunais Ford Focus saņēma grandiozu atjauninājumu

Jaunais Ford Focus saņēma grandiozu atjauninājumu Ford Focus ir lieliska Ford automašīna, kas nesen ir atjauninājusi savu izskatu

Vējstikla nomaiņa automašīnā

Vējstikla nomaiņa automašīnā Automašīnas vējstikla nomaiņu var veikt pats vai profesionāļi. Un, ja tomēr

Nissan Altima: jauni sēdekļi jaunās paaudzes sedanam

Nissan Altima: jauni sēdekļi jaunās paaudzes sedanam Auto entuziastiem, kuri cieši seko Nissan Altima modelim, nepamanīta nepalika

Kia Sorento 2013

Kia Sorento 2013 2013. gada Kia Sorento jau gaida savu debiju Parīzes izstādē šoruden.

Chevrolet Lacetti uz valsti!

Chevrolet Lacetti uz valsti! Praktiskums ekspluatācijā un pieejamība cenu diapazonā. Tas viss tika apvienots

APTAUJA

Labākā automašīna atbilstoši jūsu versijai